PŘEDPLATNÉ do Jiráskova divadla na sezónu 2023/24 SPUŠTĚNO

27. 10. 2023

Nové divadlo si žádá nové příležitosti k navštívení, proto jsme připravili divadelní předplatné, které je určeno pro všechny milovníky divadla. Návštěvník si předplatí sedm předem určených představení, které se postupně odehrají v Jiráskově divadle a to po celou příští divadelní sezónu tedy od listopadu 2023 do května 2024.

Pokud bude mít návštěvník o předplatné zájem, na webových stránkách http://www.cl-kultura.cz/jiraskovo-divadlo si od 1. 7. 2023 může zarezervovat své stálé místo v hledišti.

Prodej a vyzvednutí abonentek pak bude probíhat od 4. září 2023 v kanceláři v 1. patře KD Crystal.

Se zakoupením abonentky se pojí řada výhod. Návštěvníci mají dopředu dané termíny všech představení, po celou dobu mají stálé místo v hledišti, abonentka je přenosná, pokud se tedy návštěvník nemůže dostavit na nějaké představení, může za sebe poslat někoho jiného. Další bonus se pojí s novou divadelní kavárnou, hned na prvním představení v ní na abonenty bude čekat welcome drink.  Hlavní výhodou je snížená cena oproti běžným cenám vstupenek na jednotlivá představení.

Následující divadelní sezóna bude velmi pestrá, kromě předplatného a klasických divadelních představení se lidé dočkají koncertů, přednášek, pohádek pro nejmenší nebo oživeného čtení. Těšíme se na vaši návštěvu.