LENKA DUSILOVÁ BAND

12. 7. 2024

19:30

Vodní hrad Lipý

350 Kč

Koncert

Koncert Lenka Dusilová BAND, který se měl konat ve středu 15. 11. v KD Crystal byl z důvodu nemoci v kapele PŘELOŽEN NA NÁHRADNÍ TERMÍN – 12. 7. 2024 OD 19.30 HODIN NA VODNÍM HRADĚ LIPÝ.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Lenka Dusilová, devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl dorazí po několika letech do České Lípy, tentokrát však se svou kapelou!

Tento hvězdný BAND dává jejímu nadčasovému repertoáru novou jiskru a současný zvuk. Skupinu tvoří špičkoví hudebníci v čele s kytaristou Igorem Ochepovskym. Dále jsou pak členy klávesista Jan Aleš, basista Ondřej Hauser, bubeník Michal „Kolouch“ Daněk a vokalistka Alen.

„Brilantní hudebníci, kteří jsou o generaci mladší než já, velmi dobře vnímají současnou scénu, reflektují moderní aranže i zvuk. Dodávají novou energii výběru skladeb z mého dosavadního i původního repertoáru. Díky schopnostem a chemii této kapely se mi otevírají nové možnosti a nápady. Těším se na nový hudební svět přímočařejšího zvuku a skladeb, který mě aktuálně láká." říká o své nové kapele Lenka Dusilová.

www.lenkadusilova.art