VYSAVAČ A DUETY SE PŘESOUVAJÍ DO LÉTA NA HRADĚ LIPÝ

Vzhledem k vládním opatřením jsou představení Vysavač naplánované na 9. února a Duety naplánované na 28. dubna 2021 přesunuty na letní scénu na Hradě Lipý. Představení Vysavač bude uvedeno 19. července 2021 od 20 hodin a Duety 18. srpna od 20 hodin.

„Je nám to moc líto, že musíme opět překládat představení a způsobit komplikace, ale jiná cesta není a přišlo by nám nefér akci úplně zrušit,“ vysvětluje Tereza Vraná, ředitelka Kultury Česká Lípa a doplňuje: „Jsme moc rádi, že se podařilo najít letní termíny a věřím, že všechno zlé je k něčemu dobré a představení na nádvoří hradu budou úžasná.“

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, ovšem s výjimkou místa na sezení, protože původní představení měla být realizovaná ještě v Jiráskově divadle, ale to už prochází rekonstrukcí a v Kulturním domě Crystal by situace byla komplikovanější, kvůli přísným epidemiologickým podmínkám. Na hradě Lipý se tedy divák prokáže platnou vstupenkou, ale své místo bude mít, jak přijde.

„Omlouváme se, že jsme nuceni změnit systém hlediště, ale doporučujeme, aby lidé přišli s dostatečným časovým předstihem před začátkem akce. Každopádně věříme, že v atmosféře hradu budou akce skvělé a děkuji všem za pochopení a toleranci,“ dokončuje Tereza Vraná.  

V případě, že někomu nebude vyhovovat termín a místo konání, vstupenky lze vrátit na pokladně KD Crystal a nebo přes stránky www.cl-kultura.cz nejpozději do 30. dubna 2021. Během vládních nařízení a trvání nouzového stavu je pokladna KD Crystal zatím uzavřena, ale vstupenky zakoupené on-line lze stornovat přes zmíněné webové stránky již nyní. Jakmile se situace zlepší, bude fungovat pokladna v KD Crystal ve standardní provozní dobu.

Děkujeme všem za pochopení a pokud možno přejeme klidné dny.

VYSAVAČ A DUETY SE PŘESOUVAJÍ DO LÉTA NA HRADĚ LIPÝ
Menu