Pokladna v KD Crystal otevírá!

Od pondělí 10. května obnovuje příspěvková organizace Kultura Česká Lípa po delším uzavření provoz své vstupenkové pokladny v KD Crystal (adresa: Boženy Němcové 2942, pokladna v přízemí KD).

„Rozvolňování protiepidemických opatření nám dovoluje od pondělí znovu otevřít. Lidé tak budou mít možnost na pokladně požádat o hotovostní vrácení vstupného za zrušené akce. Co se týče akcí přesunutých je možnost si vstupenky ponechat pro náhradní termín. Pokud někdo náhradního termínu využít nechce, má možnost také požádat o vrácení peněz za vstupenku,“ přibližuje Tereza Vraná, ředitelka výše zmíněné organizace. Lhůta pro vrácení vstupenek je stanovena do konce června. Po termínu 30.6.2021 už nebude možné vstupenky vrátit a získat za ně své peníze zpět.

Pokladna bude v provozu v obvyklém čase, a to sice PO – PÁ, 15.00 – 18.00 hodin. Je třeba také dodržovat všechna platná hygienická nařízení, jako je dodržování dvoumetrových rozestupů, dezinfekce rukou a nošení respirátoru či nanoroušky. Už od vstupních dveří bude pro klienty pokladny vyhrazen koridor, který je oddělí od těch, kteří přicházejí do kulturního domu za účelem očkování. „Všechny prosíme o dodržování hygienických opatření a o trpělivost při čekání ve frontě, ten nápor na pokladnu teď bude veliký,“ dodává ředitelka.

V pokladně samozřejmě lze vstupenky nejen vracet, ale také kupovat. V současnosti jsou v prodeji vstupenky na přesunuté akce a brzy bude také zahájen předprodej vstupenek na letní pořady na hradě Lipý.

Více informací ohledně přesunutých i rušených akcí a vracení vstupného je na      www.cl-kultura.cz.

Pokladna v KD Crystal otevírá!
Menu