INFO O POKLADNĚ A STORNO VSTUPENEK

Pokladna KD Crystal se otevírá 10. května 2021 od 15 hodin. POSLEDNÍ TERMÍN PRO VRÁCENÍ PENĚZ ZA VSTUPENKY JE 30.6.2021 DO 18 HODIN NA POKLADNĚ KD CRYSTAL, Boženy Němcové 2942, Česká Lípa. 

PROVOZNÍ DOBA POKLADNY: PO – PÁ  15 -18 hodin KD Crystal

Provoz pokladny bude probíhat za zvýšených hygienických opatření, mezi něž patří nošení respirátoru či nanoroušky, dezinfekce rukou a dodržování rozestupů.

PO TOMTO TERMÍNU UŽ NELZE ZA VSTUPENKY VRÁTIT PENÍZE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pro vrácení online vstupenek postupujte dle instrukcí uveřejněných na  www.cl-kultura.cz (sekce INFO O POKLADNĚ A STORNO VSTUPENEK)

Uzavřena zůstává pokladna v kancelářích v 1. patře KD Crystal.

Pro informace o stornu vstupenek a vrácení peněz na přesouvané nebo rušené akce se obraťte na e-mail info@cl-kultura.cz nebo na tel: 487 522 300

Děkujeme za pochopení.

Online předprodej na www.cl-kultura.cz .

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termíny všech přesunutých představení. Vstupenky na přesunutá představení je možné vrátit v pokladně KD Crystal. Peníze budou vráceny pouze na základě originální vstupenky.

Storno vstupenek on-line - bez omezení

V případě vrácení vstupenek zakoupených online je nutné stornovat bezhotovostně, a to na základě žádosti zaslané e-mailem na info@cl-kultura.cz. Tato žádost musí obsahovat v příloze scan či fotografii vstupenek pořízených online (text včetně identifikačního čísla vstupenek musí být čitelný) a následující údaje:

- jméno a příjmení nakupujícího

- telefon a e-mail, ze kterého byla provedena transakce pro možnost ověření žádosti

- číslo účtu, na který má být vstupné vráceno

Dle technických možností společnosti Perfect System, která je dodavatelem online předprodeje, je nutné počítat s maximální 90 denní lhůtou na vyřízení.

Aktuální informace jsou k dispozici na facebookovém profilu Kultura Česká Lípa, příspěvková organizace nebo na webu www.cl-kultura.cz.

INFO O POKLADNĚ A STORNO VSTUPENEK
Menu