OSBD 50 let – FAMÍLIE

OSBD 50 let – FAMÍLIE
Datum a čas: 22.11.2023 - 19:00
Vstupné: 495.00 Kč

U příležitosti oslav 50. výročí OSBD Česká Lípa Vás českolipské bytové družstvo zve na činoherní představení Divadla Na Fidlovačce s názvem Famílie.

Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti kromě skvělého jídla i velmi vřelou živou, pro Nicka někdy až příliš živou, atmosférou. Na jedné z návštěv Nick chystá oznámit fantastickou novinku: dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí.  

Ve skvělé komedii DiPietro přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Jednotliví členové rodiny a bláznivá atmosféra rodinných setkání jsou natolik autentické, že se bude nejeden divák cítit jako doma a možná k němu i zavane vůně italské kuchyně!

Hrají: Lukáš Rous, Carmen Mayerová (původně Eliška Balzerová), Miloš Vávra, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Aneta Krejčíková / Vanda Chaloupková

Předprodej vstupenek

OSBD 50 let – FAMÍLIE
OSBD 50 let – FAMÍLIE
OSBD 50 let – FAMÍLIE
Menu