NA ZLATÉM JEZEŘE

NA ZLATÉM JEZEŘE
Datum a čas: 07.02.2022 - 19:00
Vstupné: 490.00 Kč

 

Romantická komedie lidsky dojímá i baví. V kouzelném prosttředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie a o život se začne znovu prát.

Slávu inscenace umocnil i film s Henry Fondou, Katherine Hepburnovou a Jane Fondovou (Oscary za hlavní role a scénář). 

V HLAVNÍCH ROLÍCH: Ladislav Frej a Simona Stašová.

Dále hrají: Marika Procházková, Jaromír Nosek / Karel Zíma, Vasil Fridrich / Jan Teplý ml., Jakub Černý / Filip Antonio / Michal Pazderka / Kryštof Zapletal.

Přesunuté představení ze 14.9.2020.

Vstupenky zůstávají v platnosti. UPOZORŇUJEME, ŽE HLEDIŠTĚ V KD CRYSTAL NEBUDE PŘESNĚ SHODNÉ S HLEDIŠTĚM JIRÁSKOVA DIVADLA, pro které bylo původně představení vybráno a může tak dojít ke změně míst. V případě, že někomu nebude vyhovovat termín, místo konání nebo uspořádaní hlediště, vstupenky lze vrátit na pokladně KD Crystal a nebo přes stránky www.cl-kultura.cz nejpozději do 30. června 2021. Děkujeme za pochopení.

 

Pokyny pro návštěvníky akcí Kultury Česká Lípa, p.o.:

Divák u vstupu musí mít nasazený respirátor (FFP2 nebo KN95) a prokázat se elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek:

• nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)

• v případě podání pouze první dávky očkovací látky negativním PCR testem ne starším 72 hodin

• laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID 19 před méně než 180 dny

• záznam v Informačním systému infekčních nemocí obsahující informaci o tom, že se nemůže ze zdravotních důvodů očkovat proti onemocnění COVID 19 s nutností negativního PCR testu ne staršího 72 hodin

Děti do 18 let se prokazují negativním PCR testem ne starším 72 hodin; u dětí do 12 let testování není vyžadováno.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Menu