MUCHA TRIO – Českolipský komorní cyklus 2024

MUCHA TRIO – Českolipský komorní cyklus 2024
Datum a čas: 19.02.2024 - 19:00
Vstupné: 250.00 Kč

Mucha trio je unikátním souborem tří mladých českých umělkyň. Společně vystupují již od roku 2014, procestovaly velkou část Evropy a vystoupily na významných festivalech doma i v zahraničí. Všechny tři hráčky se věnují také sólové dráze a jejich syntéza přenáší publiku mládí a inspiraci. Nedávno premiérovaly skladbu Mozaiky Kateřiny Horké. Jméno souboru je zvoleno na počest malíři Alfonsu Muchovi a skladatelce Geraldine Mucha.

Klarinetistka Anna Paulová je laureátkou Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 2015, soutěže Nadace Bohuslava Martinů 2016 a semifinalistkou Mezinárodní soutěže ARD v Mnichově v roce 2019.

Houslistka Ludmila Pavlová se stala absolutní vítězkou Mezinárodní houslové soutěže Nové evropské talenty a je laureátkou soutěže Bohuslava Martinů s cennou za nejlepší interpretaci díla Bohuslava Martinů a cenou Nadace Jaroslava a Zorky Zichových.

Klavíristka Johanna Haniková je dvojnásobnou laureátkou Mezinárodní smetanovské klavírní soutěže a držitelkou Ceny Bedřicha Smetany. Koncert je součástí Českolipského komorního cyklu.

Mucha trio:
Anna Paulová – klarinet
Ludmila Pavlová – housle
Johanna Haniková – klavír

Wolfgang Amadeus Mozart: Kegelstatt trio, KV 498
Igor Stravinskij: Suita „Příběh vojáka“
Martin Kux: Chvíle před rozjasněním
Aram Chačaturjan: Trio pro klarinet, housle a klavír

VSTUPNÉ 250 Kč
Zvýhodněné abonmá na celý cyklus 1 200 Kč

Předprodej vstupenek

Více informací

Pořadatel: ARBOR – spolek pro duchovní kulturu

PRONÁJEM

 

MUCHA TRIO – Českolipský komorní cyklus 2024
Menu