SPOLEČNÉ TURNÉ - XINDL X, UDG, VOXEL

Vyprodané turné & nejhranější písnička – to je podzimní bilance Xindla X. Ostravský koncert RETROTOUR byl letošním posledním. Fanoušci si na Xindla X musí počkat do prvního jarního turné, které pojede společněkapelou UDG a písničkářem Voxelem. V příštím roce se dočkáme i nového alba, slibuje Xindl X.

Xindl X prožil velmi úspěšný podzim. Všechny koncerty podzimního RETRO tour byly vyprodané a Xindlůvčeskoslovenský duet Cudzinkatvojej zemiMirkou Miškechovou je již několik týdnů nejhranější skladbou u nás, klip téměř 4, 5 milionu zhlédnutí (vidět ho lzeZDE).

Ostravský koncert byl posledním letošním samostatným koncertem Xindla X. Během něj však už stačil představit novou skladbu Na vodě z plánované desky pro 2016. Vydat společně s videoklipem by ji chtěl už během ledna. A co dalšího plánuje Xindl X pro příští rok? „Na konci února odstartuje naše společné turné s UDG koncertem v Olomouci, celkem bychom měli odehrát 17 koncertů v 16 městech, v pražském Lucerna Music Baru si zahrajeme dva večery po sobě.(přehled turné naleznete níže). Společné koncerty jsme s UDG absolvovali už loni a protože to bavilo nás i publikum, rozhodli jsme se po roce přidat další šňůru, tentokrát ještě obohacenou o našeho kamaráda, písničkáře Voxela. Každá formace kapela odehraje vlastní koncertní set, ale zahrajeme i společně. Věřím, že to bude jízda!

KULTURNÍ DŮM CRYSTAL ČESKÁ LÍPA 8. dubna v 19 hodin - vstupenky na www.cl-kultura.cz

SPOLEČNÉ TURNÉ - XINDL X, UDG, VOXEL
Menu